چهارشنبه 26 تير 1398
17 July 2019
Highlighter
آيا توقف صادرات محصولات فولادي به نفع كشور است؟ »
حضرت آيت الله خامنه اي در ديدار هيات دولت: يكي از مواردي كه بايد در جهت گيري‌هاي كلي دولت مورد توجه قرار بگيرد، مساله‌ سند چشم‌انداز است.اين سند در واقع نقشه‌ راه 20ساله‌ ماست. »
حمایت از بنگاههای تولیدی-تجاری با ‏ایجاد محیطی مناسب و رقابت پذیر »

تذكرات دكتر مداحي به مسئولين اجرايي در مجلس پنجم

تذكرات به مسئولين اجرايي

جلسه 20:

  • به وزير محترم نفت در مورد تسريع در عمليات گاز رساني شهرستان اليگودرز.

جلسه 26:

  • به وزير محترم اقتصاد و  دارايي نسبت به اجراي تبصره (52) بودجه سال 75 در استان لرستان.

جهت مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید.

جلسه 30:

  • به وزير محترم امور اقتصادي و دارايي در خصوص جلوگيري از اعمال سياست انقباضي بانك صادرات در خصوص پرداخت تسهيلات بانكي مربوط به تبصره(52) در زمينه بهسازي مسكن روستايي.

جلسه 128:

  • به وزير محترم راه و ترابري نسبت به عدم مسئوليت پذيري مديران و شركتهاي مربوطه در ارتباط با تعهدات خود در شهرستان اليگودرز.

جلسه 131:

  • به وزير محترم نيرو نسبت كندي عمليات انتقال آب شهرستان اليگودرز.

جلسه 208:

  • به وزير محترم معادن و فلزات در مورد سوء عملكرد اداره كل معادن لرستان در واگذاري معادن و نارضايتي عمومي مردم از عملكرد شركت پيرتاك در شهرستان اليگودرز.

جلسه 361:

  • به وزير محترم كشور در خصوص رعايت قانون در اخذ وجه براي تعاونيهاي اراضي پروژه جعفريه توسط استانداري تهران.
Comments (1)
تذكرات
1یکشنبه, 15 بهمن 1391 05:54
گودرزي
با سلام خدمت آقاي دكتر مداحي، همشهري عزيز.كاش اين دوره هم شما به عنوان نماينده ي اليگودرز راهي مجلس مي شديد، وضع اليگودرز واقعاً اسف بار است، اكثر جوانان معتاد و بي كار هستند، در شهري كه مردم آن متدين و شهيد پرور هستند، فساد بيداد مي كند و ريشه تمام اينها هم به فقر مردم مظلوم اين شهر بر مي گردد.افسوس كه هيچ كس، حتي نماينده ها، حتي كساني كه به پشتيباني همين مردم فقير و مومن، اكنون به جايي رسيده اند كه مي توانند كاري براي شهرشان انجام دهند و به فرياد مردم برسند، خودشان را به خواب زده اند، در صورتي كه اگر 1 بار، فقط 1 بار در خيابانهاي شهرمان قدم بزنند، تمام اين مسايل را، فقر را، بي كاري را، فساد را،اعتياد را و ... با تمام وجود لمس خواهند كرد.تمام جوانان تحصيل كرده ما به خاطر فقدان امكانات و نبودن شغل مناسب بايد براي شهرهاي ديگر و چه بسا كشورهاي ديگر سرامد باشند...اين چنين است داستان شهري كه نخبه پرور است...

نظر بگذارید

نام شما:
موضوع:
نظر:
joomir.com