چهارشنبه 2 مرداد 1398
24 July 2019
Highlighter
آيا توقف صادرات محصولات فولادي به نفع كشور است؟ »
حضرت آيت الله خامنه اي در ديدار هيات دولت: يكي از مواردي كه بايد در جهت گيري‌هاي كلي دولت مورد توجه قرار بگيرد، مساله‌ سند چشم‌انداز است.اين سند در واقع نقشه‌ راه 20ساله‌ ماست. »
حمایت از بنگاههای تولیدی-تجاری با ‏ایجاد محیطی مناسب و رقابت پذیر »

سخنرانی دکتر به مناسبت تاسیس خانه روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه

خانه روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه با هدف اعتلای جایگاه روان شناسی و مشاوره و ایجاد همکاری و همدلی بیشتر در میان روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه با طلیعه بهار 1396 کار خود را آغاز کرد.
این خانه در نظر دارد به کلیه گرایشها و مقاطع تحصیلی رشته های روان شناسی و مشاوره و دیگر حرفه های مرتبط از جمله روانپزشکی، مددکاری اجتماعی، روان پرستاری، فیزیوتراپی، گفتار درمانی و غیره خدمات آموزشی، پژوهش، رفاهی، فرهنگی و اجتماعی ارائه دهد.
امید است خانه بتواند همسو با دیگر نهادهای پوشش دهنده جامعه روان شناسی خدماتی شایسته و در شأن همکاران عزیز در سال جاری ارائه دهد. امید است با اتکال به قدرت لایزال الهی و همراهی شما عزیزان بتوانیم گام مناسب و موفقی را در این زمینه برداریم.
 
دکتر محمد ابراهیم مداحی
Comments (1)
تبریک
1شنبه, 06 خرداد 1396 06:09
عزتی
با سلام و عرض تبریک به مناسبت افتتاح خانه روانشناسان و مشاوران و این همه فعالیتی که حضرتعالی در زمینه روانشناسی دارید قابل ستایس است.پیروز و سلامت باشید.

نظر بگذارید

نام شما:
موضوع:
نظر:
joomir.com