پنجشنبه 21 آذر 1398
12 December 2019
Highlighter
آيا توقف صادرات محصولات فولادي به نفع كشور است؟ »
حضرت آيت الله خامنه اي در ديدار هيات دولت: يكي از مواردي كه بايد در جهت گيري‌هاي كلي دولت مورد توجه قرار بگيرد، مساله‌ سند چشم‌انداز است.اين سند در واقع نقشه‌ راه 20ساله‌ ماست. »
حمایت از بنگاههای تولیدی-تجاری با ‏ایجاد محیطی مناسب و رقابت پذیر »

انتصاب دکتر محمد ابراهیم مداحی به عنوان عضو شورای سلامت معاونت صدا

دکتر محمد ابراهیم مداحی طی حکمی از سوی دکتر حمید شاه آبادی معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران به عنوان "عضو شورای سلامت معاونت صدا" منصوب شدند.این شورا مآموریت احصا و تدوین سیاست های اصلی و جهت گیری های کلان معاونت صدا در حوزه سلامت مبتنی بر مصوبات شورای عالی سیاستگذاری سازمان و کمیسیون های موضوعی مرتبط و بر مبنای تحلیل شرایط محیطی و اقتضائات رسانه ای را دارد و عهده دار یک سری وظایف از جمله تهیه و تدوین ساست های اجرایی و عملیاتی برنامه سازی در حوزه سلامت ، ایجاد هماهنگی و هم افزایی و هم سویی بین شبکه های رادیویی در پیاده سازی سیاست های ابلاغی، ارائه ایده، قالب جدید برنامه سازی و... می باشد.

Comments (3)
سلام علیکم
3شنبه, 23 شهریور 1398 04:22
محسنی
با عرض سلام و تسلیت ایام محرم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
انتصاب پست جدید را تبریک میگم ولی سوالم این است سالهای پیش بیشتر در تلویزیون دیده می شدید و مصاحبه بیشتری داشتید لطفا در صورت امکان مصاحبه هایتان با صدا و سیما را بیشتر کنید و این خیلی خوب است که مصاحبه ها و صحبت های سالهای گذشته همچنان در روی سایت قرار دارد و علاقه مندان علی الخصوص به حوزه روانشناسی و دفاع مقدس می توانند صحبت های پر بار و جذاب حضرتعالی را بینندو بشنوند و بهره مند شوند.
سرفراز باشید.آرزوی توفیق پی در پی را برای حضرتعالی دارم
با سلام
2چهارشنبه, 23 مرداد 1398 04:23
قربانی
با عرض سلام و تبریک ایام مبارک امیدوارم در سمت جدید همچون گذشته پیروز و سرفراز باشید
تبریک
1دوشنبه, 10 تیر 1398 04:36
تاجیک
با عرض سلام و روز بخیر
انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان عضو شورای سلامت معاونت صدا تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون برای حضرتعالی را خواستارم.

نظر بگذارید

نام شما:
موضوع:
نظر:
joomir.com