يكشنبه 24 شهريور 1398
15 September 2019
Highlighter
آيا توقف صادرات محصولات فولادي به نفع كشور است؟ »
حضرت آيت الله خامنه اي در ديدار هيات دولت: يكي از مواردي كه بايد در جهت گيري‌هاي كلي دولت مورد توجه قرار بگيرد، مساله‌ سند چشم‌انداز است.اين سند در واقع نقشه‌ راه 20ساله‌ ماست. »
حمایت از بنگاههای تولیدی-تجاری با ‏ایجاد محیطی مناسب و رقابت پذیر »

"بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری و ابعاد شخصیت در نمونه ای از دانشجویان"

مقاله اي با عنوان "بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری و ابعاد شخصیت در نمونه ای از دانشجویان" از دكتر محمد ابراهيم مداحي در مجله علم و تكنولوژي كشور هند در سپتامبر 2012 به چاپ رسيده است كه قسمتي از آن را مشاهده مي نماييد.فايل pdfاين مقاله براي دانلود در ادامه موجود مي باشد.

مقاله ی "بررسي ارتباط ميان جهت گيري مذهبي و بهزيستي روان شناختي در دانشجويان"

"بررسي ارتباط ميان جهت گيري مذهب و بهزيستي روانشناختي در دانشجويان" عنوان مقاله ای از دکتر محمد ابراهیم مداحی، استاديار گروه روانشناسي دانشگاه شاهد است که در فصلنامه روانشناسي تربيتي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد تنكابن به چاپ رسیده است.در ادامه چکیده ای از آن را مشاهده می نمایید و فایل PDF  آن برای دانلود موجود می باشد.

ششمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان برگزار می شود

ششمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان، 27و 28 اردیبهشت 91در دانشگاه گيلان برگزار مي شود.در اين سمينار مقالاتي از دكتر محمد ابراهيم مداحي، استادیار دانشگاه شاهدارائه خواهد شد كه در ادامه يكي از آنها را با عنوان"الگوهای ارتباطی و رضایتمندی زناشویی در دانشجویان متاهل"مشاهده مي نماييد.

مقاله " بررسی رابطه بین مؤلفه های هوش هیجانی و تفکرات غیرمنطقی با وضعیت بومی و غیر بومی بودن در دانشجویان"

عنوان يكي ديگر از مقالات دكتر محمد ابراهيم مداحي " بررسی رابطه بین مؤلفه های هوش هیجانی و تفکرات غیرمنطقی با وضعیت بومی و غیر بومی بودن در دانشجویان" است كه در ششمين سمينار بهداشت رواني دانشجويان در رشت ارائه خواهد شد.در ادامه فايل آن براي دانلود موجود مي باشد.

"اثربخشی آموزش گروهی مهارتهای فرزند پروی در والدین دارای فرزندان با اختلالADHD"

عنوان مقاله ی دیگر دکتر محمد ابراهیم مداحی "اثربخشی آموزش گروهی مهارتهای فرزند پروی در والدین دارای فرزندان با اختلال بیش فعالی (ADHD) " است که در مجله "علم و فناوری هند" در اکتبر 2011 به چاپ رسیده است.در ادامه فایل آن برای دانلود موجود می باشد.

 

88.files/MotamMed 2011.pdf

joomir.com