يكشنبه 24 شهريور 1398
15 September 2019
Highlighter
آيا توقف صادرات محصولات فولادي به نفع كشور است؟ »
حضرت آيت الله خامنه اي در ديدار هيات دولت: يكي از مواردي كه بايد در جهت گيري‌هاي كلي دولت مورد توجه قرار بگيرد، مساله‌ سند چشم‌انداز است.اين سند در واقع نقشه‌ راه 20ساله‌ ماست. »
حمایت از بنگاههای تولیدی-تجاری با ‏ایجاد محیطی مناسب و رقابت پذیر »

همایش علم وفناوری- سند چشم انداز- منافع ملی درهند

همایش علم و فناوری ، چشم انداز ایران 1404 ، منافع ملی امروز صبح در محل خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو - هندوستان آغاز به کار کرد . در این همایش دانشجویان ایرانی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور ، مقالات خود را در زمینه پیشرفت های ایران در آینه سند چشم انداز 1404 با توجه به ارتباطات علمی – فرهنگی دو کشور ایران و هند ارائه خواهند داد.

اقتصاد مقاومتی راهبرد رسیدن به اقتدار اقتصادی است

رئیس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه  مجمع در یزد گفت: سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی راهبرد نظام برای رسیدن به اقتدار اقتصادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، دکتر محمد ابراهیم مداحی در ابتدای سخنرانی خود در جمع مدیران ارشد استان یزد با طرح این سوال که «زندگی  با قدرت چه رابطه ای دارد ؟» گفت: زندگی انسان با تلاش و اجتهاد علمی، کوشش و جهاد علمی و لطافت و آرایه های هنریمعنی پیدا می کند.

رئیس دبیرخانه دائم اقتصاد مقاومتی افزود: جهان دانی یا بینش، جهان داری یا دانش و توانش یا جهان آرایی منجر به قدرت می شود.

نقش رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است

به گزارش خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در نشست خبری ظهر امروز یکشنبه محمد ابراهیم مداحی پس از برگزاری کارگاه علمی، آموزشی اقتصاد مقاومتی که به همت مجمع تشخیص مصلحت نظام در استانداری تهران برگزار شد در خصوص ترویج و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی گفت: گام اول رسیدن به یک برداشت و فهم مشترک در مورد سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است.

عصر گذر به اقتصاد بدون وزن فرا رسیده است

رئیس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه مجمع گفت: عصر اقتصاد بر پایه صنعت به پایان رسیده و جهان وارد عصر اقتصاد دانش بنیان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، دکتر محمد ابراهیم مداحی در کارگاه علمی آموزشی اقتصاد مقاومتی که به میزبانی استانداری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد گفت: در دوران کشاورزی، ایرانیان پرچمدار پیشرفت و اقتصاد جهان به شمار می آمدند، اما در عصر صنعتی شدن، به خاطر عوامل مختلف، از جایگاه خود دور افتادیم، اما در سالهای اخیر و پیشرفت های چشمگیر دانشمندان جوان این مرز و بوم، امید فراوان داریم که به در عصر اقتصاد دانش بنیان به جایگاه شایسته ایران دست یابیم.

برگزاری نشست خبری کارگاه اقتصاد مقاومتی تهران

نشست خبری کارگاه اقتصاد مقاومتی استان تهران با حضور نمایندگان رسانه ها در تالار آبگینه تهران برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، دکتر محمد ابراهیم مداحی در این نشست خبری با اشاره به ضرورت یکی شدن برداشت های سازمان ها و مردم از اقتصاد مقاومتی گفت: ما علاوه بر اقدام برای فهم و برداشت مشترک از سیاست های اقتصاد مقاومتی، به دنبال آن هستیم که با کمک رسانه ها در افزایش حامیان ذی نفع در میان مردم از این سیاست ها به پیش برویم.

joomir.com